fbpx

D.U.K

tai stovyklavietė, įsikūrusi Dūkštų ąžuolyno pašonėje. tai erdvios palapinės, įrengtos patogiam poilsiui gamtoje. taip pat yra galimybė užsisakyti pirtį.
bohostay. nuo Vilniaus nutolę vos 30km, Rusėnų kaimas 5A., Dūkštų sen., Vilniaus raj. Plačiau: https://bohostay.lt/kontaktai/
dvivietės palapinės kaina nakvynei yra nuo 37eur iki 45eur, priklausomai nuo pasirinktos datos.
atvykimas nuo 15 val., o išvykimas iki 12val.

rezervuoti palapinę reiktų bent dieną prieš.
taip, visos palapinės yra tik dvivietės. pritaikytos dviem asmenim.
taip, jei augintinis draugiškas visiems, bus prižiūrimas bei netrukdys kitiems. kitaip turėsime Jus ir augintinį išprašyti už teritorijos ribų. už augintinių išdaigas taip pat atsakote Jūs. prieš nutariant pasiimt augintinį reikia pranešt iš anksto. taip pat atvykus yra imamas 50eur depozitas, kuris vėliau yra grąžinimas, jei viskas tvarkoje.
taip, stovyklavietėje yra karštas vanduo ir dušas. taip pat yra ir tvenkinys bei pirtis. visas vanduo yra iš gilaus gręžinio ir yra geriamas.
pirtį galite užsirezervuoti, iš anskto kartu su palapinėm (pasirinkdami prie ‘Papildomos paslaugos’), prie apmokėjimo komentare nurodant norimą laiką. jei pirtis neužimta, galima ir vietoje. pirties iškūrenimas 20eur (2-3val). pirties namelio kaina – 30eur nakvynei (pirties iškūrenimas + nakvynė priešpirtyje (sofa-lova)).
taip, yra tvenkinys, šaltas lauko dušas bei karštas normalus dušas.
ne, stovyklavietė nėra pritaikyta vaikam.
taip, visose palapinėse yra elektra bei galima krautis telefonus ar kitus įrenginius.
ne, palapinėse yra griežtai draudžiama rukyti bei deginti žvakes ar kitaip atvirai naudot ugnį. tai galima daryt lauke, šalia paalpinių ar prie staliukų.
taip, yra lauko virtuvė (viryklė, mikrobangė, šaldytuvas, virdulys, indai). taip pat yra šašlykinės, iešmai.
taip, visa teritorija yra aptverta. yra varteliai į mišką, Dukštų ąžuolyną norintiems pasivaikščioti.
valgyti ar gerti palapinėse yra griežtai draudžiama.
taip, kelis šimtus metrus praėję pro mišką išeisite į Dukštų ąžuolyną, o iš jo lengvai pasieksite Dūkštų pažintinį taką, kuriuo galite nueiti net iki Karmazinų, Bradieliškių ir Buivydų piliakalnių.

taip pat nuo stovyklavietės iki Kernavės yra vos 10km.
ne, rezervacijos nėra atšaukiamos. tačiau pranešus iš anksto yra galimybė perkelti į kitą laisvą datą.
taip, į palapines prašytume eiti nusiavus batus ir palikti juos lauke gretimai palapinės arba viduje. (priklauso nuo jūsų, tačiau jei karšta, rekomenduotume lauke)
tikrai taip! visos palapinės yra atsparios lietus, atlaiko net stipriausias liūtis bei škvalus ir išlieka sausut sausutėlės.
artimiausia parduotuvė(s) yra Dūkštų kaimelyje 1-1.5 km atstumu nuo stovyklavietės.
stovyklavietė nėra prtaikyta vaikam, tačiau, vaikus iki 3 metų, galima pasiimti kartu be papildomo mokesčio.
vyresniem nei 3 metų vaikai, reikia rezervuoti papildomai palapinę – jeigu atvykstate šeima 2 suaugę bei 2 vaikai (vyresni nei 3 metų), rezervuoti reikia 2 palapines ir atitinkamai.